Osuszanie budynkówOsuszanie Warszawa

Osuszanie Warszawa
Ktoś zalał Twoje mieszkanie? gdyż Zastanawiasz się, co dalej zrobić z tym fantem? Nie martw się. Wystarczy zatrudnić specjalistów od osuszania mieszkań po zalaniu. A sprawnie pozbędą się wody i wilgoci z Twojego domu.
http://odgrzybianiebudynkow.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Generator ozonu

Generator ozonu
Dobrze wiemy jak szkodliwy wpływ na nasz organizm mają roztocza. Zadymione i zakurzone pomieszczenia to idealne środowisko dla grzybów i bakterii. Dlatego, aby uniknąć alergii i ogólnego pogorszenia stanu zdrowia warto przeprowadzić ozonowanie. Pomoże nam w tym wyspecjalizowana firma, która wykona tę usługę za pomocą generatora ozonu.
http://osuszaczewarszawa.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Osuszanie budynków

Osuszanie budynków
Jesteśmy fachową firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się osuszaniem budynków, usuwaniem nadmiernej wilgoci oraz pleśni, a także zmniejszaniem szkód skutkowanych przez pożar. Usługi realizujemy na wysokim poziomie. Każdy problem jest inny, zatem za każdym razem podchodzimy do tego indywidualnie. Nasze usługi to przede wszystkim: odgrzybianie budynków i mieszkań, wysuszanie ścian, suszenie murów, osuszanie podłogi, szukanie nieszczelności, a także pomiary wilgotności oraz kilka innych. Dodatkowo można wynająć od nas specjalistyczny sprzęt do osuszania wilgotności. Jeśli masz kłopot, zadzwoń do nas. Przyjedziemy w każde miejsce w Polsce. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą.
http://www.dry-home.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009