DeweloperKoninko

Koninko
Rozgladasz się za domem pod Poznaniem? Niedawno przy Poznaniu wybudowano nowe szeregowce. Wybudowano je w Koninku, malowniczej oraz uroczej miejscowości. To jest w bardzo niedalekim sąsiedztwie Poznania. Te szeregowce są szczególnie kierowane dla dużych rodzin. Oferowane przez dewelopera mieszkania posiadają pięć pokoi i 2 łazienki. Są to mieszkania o stylu parter + dwa piętra. Do każdego domu przynależy ogród i taras. Sprawdź osobiście nasze mieszkania.
http://koninko.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

InwestDom

InwestDom
InwestDom prowadzi inwestycje mieszkaniowe na obszarze Krakowa. Byliśmy dotychczas odpowiedzialni za 5 przedsięwzięć. Ciągle poszukujemy nowych terenów pod mieszkania ,oraz nowoczesnych rozwiązań dla wykonywanych usług. Zapraszamy, by śledzić prowadzone przez naszą firmę działania, jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem mieszkania od dewelopera. Współpracujemy z kilkoma instytucjami finansowymi, które udzielą wsparcia w uzyskaniu kredytu. Niezbędne informacje dla kupujących znajdują się na naszej stronie www bądź udzielą ich nasi konsultanci. Warto zasięgnąć udzielanych przez nich rzetelnych wskazówek.
http://inwestdom.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

GEODETA W WARSZAWIE

GEODETA W WARSZAWIE
Pełny zakres usług geodety w Warszawie w niskich cenach. Profesjonalne porady geodety. Działamy na terenie woj. mazowieckiego i całej Polski. Napisz lub zadzwoń do nas: ☎ +48 22 390 62 84
http://geo-osnowa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowe mieszkania Bemowo

Nowe mieszkania Bemowo
Wizytówka online inwestycji powstającej na Bemowie w Warszawie. 35 nowoczesnych i przestronnych mieszkań o wyjątkowej, wynoszącej aż 2,75 m wysokości. Genialna lokalizacja, dostęp do autobusów, tramwajów i wkrótce metra, to zdecydowanie jej atuty. Zapraszamy na stronę.
http://ncipelczynskiego.wixsite.com/ncipelczynskiego
Pokaż szczegóły wpisu...

Mieszkania Bemowo

Mieszkania Bemowo
Mieszkania na sprzedaż w Warszawie na osiedlu Bemowo, to genialne rozwiązanie dla młodych ludzi. Dobra lokalizacja w pobliżu przedszkola, przychodni i żłobka. W okolicy jest ponadto CH Tesco, oraz planowana stacja metra. Powstająca inwestycja jest kameralna gdyż liczy sobie tylko 35 mieszkań. Zapraszamy na stronę!
http://www.imxprs.com/free/ncipelczynskiego/ncipelczynskiego
Pokaż szczegóły wpisu...

Nowe mieszkania Bemowo

Nowe mieszkania Bemowo
Ekskluzywne mieszkania w Warszawie w dobrych cenach i atrakcyjnych lokalizacjach budowane przez zaufanego dewelopera z Warszawy. Tak można opisać zrealizowane przez DOR Group inwestycje mieszkaniowe.
http://dor.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009