MebleConsulting Sati Sp. z o.o.

Consulting Sati Sp. z o.o.
Od wielu lat zajmujemy się remontami mieszkań, domów, barów, sklepów. Przeprowadzamy adaptację pomieszczeń na cele mieszkaniowe. Deskujemy strychy, wykonujemy zabudowy gipsowo kartonowe. W pomieszczeniach gospodarczych urządzamy całe mieszkania. Dostar y sprzęt AGD i RTV. Wykonujemy zabudowy poddaszy. Kompleksowe instalacje hydrauliczne, elektryczne, gazowe. Posiadamy stosowne uprawnienia i duże doświadczenie.
http://consultingsati.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Meble na wymiar warszwa

Meble na wymiar warszwa
Zajmujemy się kompletną stolarką, posiadamy własne zaplecze w postaci produkcyjnej. Nasze stolarnie znajdują się w różnych lokalizacjach, w Warszawie znajduje się stolarnia meblowa, gdzie produkujemy meble na bazie korpusów z płyt wiórowych i laminowanych. Produkujemy na zamówienie wszystkie meble. Na wymiar szafy, nie wymiarowe garderoby. Meble łazienkowe z lustrami. Wykonamy także biurka z litego drewna, biblioteczki czy meble do salonu. Wszystkie nasze produkty stolarskie są indywidualne, a klient ma pewnośc że nie spotka takiego samego mebla. Stolarze posiadają duże doświadczenie. Zapraszam do kontaktu.
http://meble-na-wymiar.eu/
Pokaż szczegóły wpisu...

Resmar.tumblr.com

Resmar.tumblr.com
Prezentowana przez nas strona internetowa zawiera szczegółowe informacje na temat oferty popularnej sieci galerii meblowych oferujących nowoczesne meble wykonane z surowców najwyższej jakości. Jeśli szukasz stylowych i komfortowych meble do swojego mieszkania to trafiłeś pod właściwy adres! Zapraszamy!
http://resmar.tumblr.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Meble biurowe Łódź - Prestige

Meble biurowe Łódź - Prestige
Firma Prestige z Łodzi oferuje wysokiej jakości meble biurowe - meble pracownicze i gabinetowe, a także kuchenne- na wymiar oraz krzesła i fotele. Dla klientów bezpłatnie wykonujemy profesjonalne aranżacje pomieszczeń uwzględniając ich funkcjonalność i estetykę. Dzięki nowoczesnej gamie brył oraz bogatej kolorystyce uzupełnionej różnorodnymi dodatkami może być stosowany także poza typowymi stanowiskami pracy, również w recepcjach i salach konferencyjnych
http://prestige.lodz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

FAWRE - meble na wymiar

FAWRE - meble na wymiar
Meble i kuchnie, meble na zamowienie i na wymiar | Fawre Gdańsk/Gdynia/Sopot FAWRE: MEBLE NA WYMIAR TWORZONE POD ZAMÓWIENIE Tworzymy meble na zamowienie. Zajmujemy sie produkcja mebli i zabudow meblowych na wymiar. Realizujemy indywidualne projekty drzwi, schodów, elementów aranżacji oraz wykonujemy kuchnie na wymiar. Kompleksowo wykanczamy wnetrza. Zapraszamy!
http://www.fawre.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009