NieruchomościWynajem maszyn przemysłowych

Wynajem maszyn przemysłowych
Jeśli chcesz wynająć sprzęt budowlany, przemysłowy bądź rolniczy, to koniecznie sprawdź tę stronę. Na stronie znajdziesz szeroki wybór usług i możesz liczyć na fachową pomoc pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie na rynku. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy już teraz.
http://swrent.blogx.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Bielsko Biała Logistic Centre

Bielsko Biała Logistic Centre
Bielsko Biała Logistic Centre proponuje Państwu do wynajmu nowej generacji magazyny, o najwyższym standardzie A. Relacja stawki do poziomu oraz lokalizacja stanowią o walorach oferty. Usytuowanie w południowo-zachodniej strefy miasta Bielsko-Białej, oraz 50 km od centrum Katowic i ok. 81 km od lądowiska w Pyrzowicach generuje znaczące szanse skutecznego prowadzenia aktywności zarówno w Polsce, jak i za granicą. Położone w okolicy centra handlowe oraz przyjazne otoczenie w zestawie ze standardem magazynów podnoszą wygodę pracy. Oprócz tego łatwy dojazd do magazynu umożliwia uniknięcie korków. Na terenie parku logistycznego znajdują się przestrzenne place manewrowe dla ciężarówek oraz miejsca postoju.
http://bielskobialalogisticscentre.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Nieruchomości na sprzedaż Gdynia

Nieruchomości na sprzedaż Gdynia
Sopocka 2 to ulica, na której znajdziecie świetne mieszkania w Gdyni. Różnorodne metraże, ogrody, antresole oraz szereg innych udogodnień. Nie czekaj i poznaj już dziś pełną ofertę mieszkań dewelopera Polnord.
http://bramasopocka.polnord.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009