SprzątanieDeratyzacja PROPEST Katowice

Deratyzacja PROPEST Katowice
Odszczurzanie to jedna z głównych usług świadczonych poprzez firmę PROPEST z miasta Tychy. Zwalczanie uciążliwych szkodników w sposób szybki i fachowy to swego rodzaju znak rozpoznawczy, jednak wskazane jest odnotować iż działanie firmy nie ogranicza się jedynie do likwidowania szkodników. W obręb świadczonych usług wchodzi także eliminowanie kun - zgodnie z prawem, bez zabijania! A także usługi z branży DDD: dezynsekcja i dezynfekcja. Obszar działania przedsiębiorstwa to zwłaszcza Śląsk i miasta Mikołów, Pszczyna, Mysłowice, Katowice
http://propest.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Inso-tech: zwalczania szkodników

Inso-tech: zwalczania szkodników
INSO-TECH to firma która zajmuje się zwalczaniem szkodników. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poświadczone certyfikatami. Trudnimy się w zwalczaniu szkodników magazynowych i szkodników sanitarnych. Przy pracy przestrzegamy zasad HACCP. Teren naszych prac to cała Wielkopolska. Możemy wykonać takie prace jak: dezynsekcja, deratyzacja, gazowanie zboża i dezynfekcja. Możemy zabezpieczyć przed szkodnikami magazyny a także obiekty przemysłu farmaceutycznego czy spożywczego.
http://inso-tech.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pozamiatane-Utrzymanie czystości

Pozamiatane-Utrzymanie czystości
Nie masz ochoty na porządkowanie? Zajmiemy się tym za Ciebie! Firma Pozamiatanie świadczy usługi porządkowe na obszarze Poznania i okolic. Oferujemy kompleksowe porządkowanie obiektów biurowych i usługowych, hal produkcyjnych i magazynów, a także przestrzeni poremontowych i zachowanie w czystości terenów zewnętrznych. Zapewniamy najwyższą jakość serwisu, posługujemy się jedynie markowymi środkami czystości i specjalistycznym sprzętem. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi usługami zajrzyj na www.pozamiatane.info.
http://pozamiatane.info
Pokaż szczegóły wpisu...

Numatic - urządzenia czyszczące

Numatic - urządzenia czyszczące
Firma Polor to wyłączny dystrybutor marki Numatic, produkującej maszyny i akcesoria czyszczące. Jesteśmy z klientami już od roku 1993. W prezentowanej ofercie, klienci odnajdą chociażby fachowe odkurzacze, szorowarki czy też wózki serwisowe. Utworzyliśmy dla Państwa sklep internetowy, którego przeznaczeniem jest wyprzedaż artykułów. Kupią w nim Państwo pełnowartościowe maszyny i akcesoria w niższych cenach. Zapewniamy darmowy transport do zamówień powyżej 200 złotych. Zakupiony sprzęt otrzymają Państwo już do 5 dni roboczych od kupna. Polor da Państwu łatwe zakupy oraz szybką przesyłkę – zapraszamy.
http://www.numatic-wyprzedaze.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Czyszczenie dywanów i wykładzin
Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin i tapicerki Kraków. Pierzemy już w Krakowie ponad 20 lat! Zadzwoń - 600 738 546 ! Zaufało nam już tysiące klientów! Oferujemy swoje usługi przy użyciu profesjonalnych urządzeń natryskowo ekstrakcyjnych marki Kärcher, Numatic, Santoemma. Stosowane przez nas środki czyszczące to bardzo skuteczne, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia oryginalne produkty Kärcher.
http://dywanszop.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009