SprzątanieSprzątanie mieszkań Katowice

Sprzątanie mieszkań Katowice
Każdy nawet najmniejszy remont spędza ci sen z oczu. Czas to zmienić. Korzystając z naszych usług dostajesz gwarancję dobrze wyremontowanego mieszkania, domu lub biura, a także zastania w nim po remoncie idealnego porządku. Koniec z tygodniowym pyłem, kurzem, rozmazanymi posadzkami, skropionymi oknami, grzejnikami itd. My remontujemy i sprzątamy, a ty cieszysz się nowo pomalowanym mieszkaniem i czystością w nim. Jeśli jesteś także zainteresowany malowaniem i sprzątaniem biur w Krakowie to skontaktuj się z nami już dziś.
http://sprzataniebett.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi porządkowe dla firm

Usługi porządkowe dla firm
Sprzątanie firm i instytucji na terenie Łodzi i okolic. Doświadczona firma, działająca na łódzkim rynku usług porządkowych od lat, profesjonalna kadra i nowoczesny park maszynowy. Szczegółowo świadczy usługi takie, jak: sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie obiektów handlowych i przemysłowych, sprzątanie biur i biurowców.
http://www.lodzsprzatanie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Firma sprzątająca Kraków

Firma sprzątająca Kraków
Cracow Clean Service to profesjonalne usługi sprzątające na terenie Krakowa. Nasz firma sprzątająca oferuję Państwu usługi z zakresu sprzątania kamienic, mieszkań, domów, wspólnot mieszkaniowych, domów wielorodzinnych . Odpowiedni dobór pracowników oraz wieloletnie doświadczenia na rynku usług sprzątających wypracowało u nas doskonałe metody sprzątania, tak aby serwis wykonujący swoją prace, w żaden sposób nie przeszkadzał w codziennym użytkowaniu obiektów. Nasze usługi sprzątające sprawiają, że Kraków prezentuje się jako czyste i zadbane miejsce.
http://www.cracowclean.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Czyszczenie dywanów w Warszawie

Czyszczenie dywanów w Warszawie
Skorzystaj z naszej oferty dotyczącej czyszczenia dywanów. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem dywanów i tapicerek. Mamy duże doświadczenie i jesteśmy pewni że spełnimy Twoje oczekiwania.
http://praniedywany.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mycie elewacji Poznań

Mycie elewacji Poznań
Firma sprzątająca oferuje usługi z zakresu mycia elewacji. Używamy nowoczesnej metody- systemu z wykorzystaniem wody demineralizowanej, aby nadać nowy wygląd i przywrócić blask tynkom, fasadom i oknom. Umyta powierzchnia jest dłużej czysta, bez smug i zacieków. Nasz wykwalifikowany personel realizuje wszelkie zlecenia z należytą starannością. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.
http://www.apio.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Firma sprzą…tają…ca Poznań„

Firma sprzą…tają…ca Poznań„
Firma zajmująca się świadczeniem profesjonalnych usług sprzątania zaprasza do współpracy. Atita korzysta z nowoczesnego sprzętu i środków czystości wysokiej jakości. Wykwalifikowana, uczciwa i miła kadra wyróżnia firmę na tle konkurencji. Bogata oferta firmy oraz doświadczenie i bogate referencje stanowią gwarancję, że podejmują państwo współpracę z pewną i godną zaufania firmą sprzątającą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
http://www.atita.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009