Choroby kobiecePodświadomość, afirmacje.

Podświadomość, afirmacje.
Strona www.podswiadomosc.eu zawiera szeroką wiedzę na temat podświadomości. Za jej pomocą dowiecie się czym jest podświadomość, jak funkcjonuje, jakie są sposoby dotarcia do programów i przekonań w niej zapisanych. Dowiecie się jak zmieniać nie wspierające nas przekonania i wzorce zachowań. Dowiecie się jak budować afirmacje i jak z nimi pracować, aby zmienić swoje życie na lepsze. Zapraszam do odwiedzenia strony www.podswiadomosc.eu.
http://www.podswiadomosc.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Provestra

Provestra
Troszcz się o odpowiedni poziom hormonów we własnym organizmie. Estrogeny poważnie rzutują na zmiany w ciele oraz psychice pań. Wśród estrogenów wyróżniamy wiele różnych hormonów. Provestra dostarczy wszystkie, dzięki czemu uchroni Cię przed niepłodnością, znikaniem żeńskich walorów lub hirsutyzmem. Do pozostałych najważniejszych hormonów należy insulina, testosteron, oksytocyna (OXY), tyroksyna (T4) oraz noradrenalina. Odpowiadają za szereg istotnych czynności organizmu. Ich nadwyżka lub brak może wywołać nadwagę, nerwowość lub problemy intymne. Estrogeny i ich pochodne decydują o wyglądzie oraz cechach charakteru.
http://www.provestraplus.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Skuteczna metoda na Menopauzę

Skuteczna metoda na Menopauzę
Bioenergoterapia to skuteczna, nieinwazyjna, bezpieczna i udowodniona naukowo ( fizyka kwantowa) metoda na dolegliwości menopauzy. Możliwa jest bioenergoterapia indywidualna w gabinecie w warszawie na Mokotowie lub bioterapia na odległość. Obie jednakowo skuteczne.
http://uzdrawiam.pl/menopauza_klimakterium_bioenergoterapia_bioterapia_wa
Pokaż szczegóły wpisu...

Inofem - hormony w harmonii

Inofem - hormony w harmonii
Inofem to dodatek diety, który wspomaga leczenie zespołu policystycznych jajników. Testy potwierdzają – leczenie poprawia samopoczucie i zmniejsza niedyspozycje związane z PCOS. Inofem to nowatorski preparat, który w swojej formule posiada mio-inozytol oraz kwas listny, czyli składniki, które wspomagają leczenie niepłodności, wiele funkcji metabolicznych zachodzących w organizmie. Jeśli jesteś zaciekawiona suplementem Inofem i chcesz poznać szczegóły wejdź na www.inofem.pl lub napisz do nas maila – office@establopharma.com
http://www.inofem.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Infekcje pęcherza

Infekcje pęcherza
Twoje wizyty w łazience są ostatnio znacznie częstsze niż wcześniej? Czujesz swędzenie i lekkie pieczenie podczas oddawania moczu? Przeziębiłaś pewnie pęcherz. Niestety zapalenie pęcherza częściej dotyka kobiety niż mężczyzn. Warto skutecznie wyleczyć ten uciążliwy problem i stosować preparaty do nasiadówek lub w postaci tabletek.
http://zadbajozdrowieblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009