RehabilitacjaRehabilitacja Konin

Rehabilitacja Konin
W dzisiejszym intensywnym tempie życia zawodowego i prywatnego coraz więcej kobiet boryka się z problemami kręgosłupa, konsekwencjami nieprawidłowej postawy ciała czy też kontuzjami. Dla kobiet, które potrzebują pomocy profesjonalnego rehabilitanta salon Cesar SPA przygotował propozycję masażu leczniczego i rehabilitacji w Koninie. Oferta ta to również profesjonalne ćwiczenia korekcyjne usprawniające motorykę ciała oraz wsparcie trenera personalnego, który uświadamia pacjentkom istotę prawidłowej postawy ciała.
http://cesarspa.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

WindySchodowe dla niepełnosprawnych

WindySchodowe dla niepełnosprawnych
Windy-schodowe to firma oferująca asortyment sprzętów przeznaczonych do niwelowania barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Prężnie działamy na rynku od ponad 5 lat, co wpływa na duże doświadczenie oraz orientację w temacie przystosowania obiektów, zarówno prywatnych, jak i publicznych pod kątem dostosowania ich funkcjonalności dla osób o różnych stopniu niepełnosprawności ruchowej. W ofercie posiadamy szeroki asortyment urządzeń dźwigowych, wśród których znalazły się windy do domu, krzesełka schodowe oraz platformy i windy zewnętrzne dla niepełnosprawnych. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z ofertą naszej firmy, jak i platformą informacyjną, którą znajdą Państwo na stronie www.windy-schodowe.pl.
http://windy-schodowe.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.lozkorehabilitacyjne.pl

www.lozkorehabilitacyjne.pl
Marmedico to wypożyczalnia i sklep łóżek rehabilitacyjnych.Firma ta proponuje artykuły niemieckiej marki. Łóżka rehabilitacyjne są wyposażone w pilot regulujący materac, drewnianą obudowę niepodkreślającą szpitalnego wyglądu oraz wysokie barierki boczne. Jeżeli ktoś w Twoim otoczeniu choruje, skontaktuj się z Marmedica i wypożycz łóżko rehabilitacyjne.
http://www.lozkorehabilitacyjne.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.heveamaterace.pl

www.heveamaterace.pl
Firma Havea to polski producent materaców najwyższej jakości. Doświadczenie zbierane od 2006 roku sprawia, że możemy obiecać wysoką jakość naszych wyrobów. Każdy materac jest robiony manualnie, a później kilkukrotnie sprawdzany, tak aby do Twojego domu trafił bez żadnych wad. Wytwarzamy materace dla dzieci i dla dorosłych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Troszczymy się o to, żebyś przyjemnie się wyspał i dzięki temu miał siłę i energię do pracy.
http://www.heveamaterace.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aparaty słuchowe Poznań

Aparaty słuchowe Poznań
Cyfrowe aparaty słuchowe firmy Bernafon przeznaczone są dla osób z różnego rodzaju ubytkami słuchu. Warto zapoznać się z szeroką gamą aparatów dla niedosłyszących i poznać możliwości jakie one dają. Przychodnia Aparatus z Poznania nie tylko posiada w ofercie aparaty Bernafon, ale także daje możliwość prawidłowego przebadania narządu słuchu i dopasowania odpowiednich urządzeń.
http://aparatus24.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009