Gabinety PsychologicznePsycholog - Izabela Sadecka

Psycholog - Izabela Sadecka
Izabela Sadecka to wykwalifikowany psycholog i trener rozwoju osobistego. Oferuje pomoc powiązaną z problemami natury emocjonalnej, z walką z depresją, oraz kwestią radzenia sobie ze sytuacjami stresowymi. W gabinecie prowadzone są konsultacje psychologiczne, psychoterapie długo i krótkoterminowe, a także psychoterapia dla par. Izabela Sadecka korzysta z terapii poznawczo-behawioralnej Jest to jeden z najbardziej skutecznych nurtów, jesli mówimy o terapii psychologicznej. Oddziałuje ona na sposób myślenia o świecie i odbiór siebie. Każdy człowiek chcący poradzić sobie z własnymi problemami znajdzie tutaj pomoc. Gabinet znajduje się w Poznaniu przy ulicy Wierzbięcice 18/5.
http://www.izabelasadecka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków
Potrzebujesz porozmawiać z Psychologiem? Profesjonalną pomoc znajdziesz w Gabinety Rozwoju. Nie czekaj i umów wizytę online, lub zarezerwuj ją u siebie w domu! Na pewno będziesz z niej zadowolony
http://www.gabinetyrozwoju.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Pracownia psychologiczna

Pracownia psychologiczna
Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne przeprowadza się w celu skontrolowania posiadania predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców potrwa około godziny, natomiast badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wydawane jest na określony czas. Pracownia psychologiczna jest wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna musi prowadzić dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców.
http://psychobadanie.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009