LekarzeSpecjalista diabetolog - Łódź

Specjalista diabetolog - Łódź
Joanna Kusowska - specjalista diabetolog, doceniany w środowisku specjalista zajmujący się w głównej mierze leczeniem cukrzycy, problemów z nadciśnieniem tętniczym, a także prowadzeniem opieki medycznej nad pacjentami po chorobach serca. Specjalista od skutecznej metody leczenia (nadwagi Metabolic Balance. Dieta cukrzycowa, dieta po zawale serca, dieta na nadciśnienie oraz leczenie problemów z przemianą materii.
http://www.kusowska.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Transplantacja włosów

Transplantacja włosów
Najczęściej zabieg zostaje wykonany z powodu: -łysienia androgenowego - łysienia dziedzicznego -wypadania pourazowego -blizn pooperacyjnych -wypadania brwi, rzęs, brwi i brody -rekonstrukcja skóry owłosionej
http://transplantacjawlosow.org.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Lecznica logopedyczna w Łodzi

Lecznica logopedyczna w Łodzi
Moc wad wymowy daje się usunąć poprzez regularną ilość ćwiczeń. W tym celu wymagana jest wprawdzie współpraca opiekunów i terapeuty mowy. Logopeda w czasie badania stwierdza prawidłowość dykcji lub jej zakłócenia (jąkanie, opóźniony rozwój mowy, itp). Na tej podstawie przepisuje adekwatne treningi logopedyczne. Aby terapia logopedyczna odniosła wskazany skutek należy udać się do dobrego gabinetu logopedycznego, gdzie profesjonalny terapeuta logopeda pomoże rozwiązać sprawy związane z reraniem czy innymi defektami wymowy.
http://www.gabinet.wojczyk.org/
Pokaż szczegóły wpisu...

Psycholog, Psychoterapeuta Kraków

Psycholog, Psychoterapeuta Kraków
Witam Zapraszam do gabinetu psychologicznego. Oferuję fachową pomoc w zakresie konsultacji psychologicznej oraz psychoterapii dorosłych. Masz problemy z panowaniem nad emocjami Towarzyszą Ci lęk, depresja Przeżywasz wciąż stres i złość Doświadczasz trudności w relacjach z ludźmi, rodziną, partnerem Czujesz się samotny i nierozumiany Trudno Ci zrozumieć samego siebie, swoje zachowanie Zastanawiasz się czy życie bez celu ma sens W Twoim związku pojawił się kryzys, z którym nie dajesz sobie rady Przeżywasz wciąż żałobę po czyjejś śmierci Odczuwasz żal, smutek po rozstaniu z bliską osobą Oraz: Chcesz się rozwijać i szukasz w tym wsparcia. Masz potrzebę i chęć większego wglądu w Siebie,odkrycia własnych możliwości
http://www.krakowskipsycholog.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

operacja warg sromowych

operacja warg sromowych
Ciąża i poród to piękne chwile, jednak czasami jest to również przyczyna powstania blizn lub rozstępów. Jeżeli chcesz zdecydować się na wycięcie blizny po cesarce to zgłoś się do mojego gabinetu. Wykonuję specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej, oraz inne zabiegi, wśród których można wymienić plastykę pęknięcia szyjki macicy, amputację szyjki macicy i wiele innych. Jeżeli szukasz wykwalifikowanego lekarza, który jest w stanie przeprowadzić skomplikowane i mniej wymagające zabiegi estetyczne to zapraszam do mojej kliniki.
http://ginekologia-estetyczna.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009