LekarzeLaryngolog Tychy

Laryngolog Tychy
Gdy potrzebujemy skorzystać z usług doktora - laryngologa, warto wziąć pod uwagę gabinet laryngologiczny z miasta Tychy, zarządzany poprzez doktora z wieloletnim doświadczeniem. Laryngolog z śląskiego miasta Tychy, Adam Synowski, przyjmuje w wygodnych dla pacjenta porach.
http://www.adamsynowski.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Portal Medyczno Farmaceutyczny

Portal Medyczno Farmaceutyczny
PortalMedycznoFarmaceutyczny.pl, jest noworozbudowywanym wydawnictwem z dziedziny informacji i zdrowia . Zapewniamy łatwe do odczytania , dogłębne , wiarygodne informacje medyczne dla czytelników za pośrednictwem przyjaznej dla użytkownika , interaktywnej i wciąż rozbudowywanej strony internetowej.Doświadczony zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie medycyny , opieki zdrowotnej, technologii internetowych zaczyna nam pomagać tak, aby przynieść Państwu najbardziej kompleksowe i poszukiwane informacje.
http://www.portalmedycznofarmaceutyczny.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Twoje Zdrowie w Twoich Rękach

Twoje Zdrowie w Twoich Rękach
Abonamenty medyczne to przyszłość w polskiej służbie zdrowia. Firma S7 Medical Company oferuje pakiety tak indywidualne, jak i firmowe, nawet dla firm jednoosobowych. Każdy może wybrać coś dla siebie. Przeanalizuj pakiety i wybierz najkorzystniejszy dla Ciebie czy Twojej rodziny. Również dla Twojej firmy. Pakiety indywidualne możesz mieć już od 65 złotych, a firmowe nawet od 49 złotych od osoby. Jako Niezależny Partner możesz taki pakiet mieć już za przysłowiową złotówkę, a nawet na tym zarabiać.
http://zdrowie-na-abonament.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Usługi optyczne Poznań

Usługi optyczne Poznań
Optyk-Express to specjalistyczne gabinety optyczne na terenie Poznania. Dobry wzrok wymaga regularnych badań i kontroli. W naszym salonie przeprowadzimy standardowe badanie wzroku które trwa ok. 60 minut i pozwoli na kompleksową diagnostykę zdrowia Twoich oczu. Wykonamy dla Ciebie idealną parę okularów, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć dobrym wzrokiem na długo!
http://www.optyk-express.com/
Pokaż szczegóły wpisu...

Specjalista kardiochirurg

Specjalista kardiochirurg
Specjalista kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz zaprasza na wizytę w prywatnym gabinecie w Poznaniu. Wieloletnia praktyka w czołowych placówkach zdrowia, również za granicą, pozwoliło na doskonalenie umiejętności w zakresie diagnostyki chorób układu krążeniowego. Otrzymał wiele certyfikatów poświadczające zawodowe umiejętności. Swoje umiejętności rozwija na stanowisku kierownika Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu. Zapewnia kompetentną obsługę i wysokiej jakości sprzęt do badań diagnostycznych, w skutek czego następuje szybkie rozpoznanie choroby i rozpoczęcie skutecznego leczenia. Siedziba gabinetu mieści się: ul. Chwaliszewo 72a/ 1-2 w Poznaniu. Gorąco zapraszamy do kontaktu.
http://kardiochirurgpoznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009