LekarzeZakład optyczny Lublin

Zakład optyczny Lublin
Rozwijany wskutek naszych działań salon optyki okularowej - EltrimOptyk to pełna gwarancja zadowolenia. W swoich szeregach posiadamy jednych z najlepszych ekspertów z ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Podczas zachowania najniższej ceny, Eltrimoptyk świadczy nieodpłatny wybór okularów z diagnozą komputerową, na dodatek w asortymencie naszym są między innymi szkła i folie pryzmatyczne. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz produktów. Cechuje nas krótki okres wykonania, realizacja recept ze zniżką oraz przemiła i profesjonalna obsługa. Bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych na stronę- www.lublin-optyk.pl.
http://www.lublin-optyk.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.optykkrawczyk.pl

www.optykkrawczyk.pl
Optyk Krawczyk to uznany optyk w Poznaniu. Sprawdzony sprzet badawczy i doswiadczona obsluga to podstawa tej firmy. Zapewniamy nasze uslugi od lat. Polecamy nasze produkty: okulary korekcyjne, sloneczne i progresywne. W naszym salonie w Poznaniu zdiagnozujemy Panstwu wzrok profesjonalnym sprzetem. Cechuje nasza firme duzy profesjonalizm, solidnosc. W salonie posiadamy rowniez okulary dla kierowcow, naprawe i serwis okularow. W naszym salonie mozna realizowac recepty. Sprawdz nas!
http://optykkrawczyk.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

2U Dermatologia Warszawa

2U Dermatologia Warszawa
2U Dermatologia - Gabinet dermatologiczny i alergologiczny Gabinet 2U Dermatologia oferuje wyspecjalizowane usługi w dziale dermatologii i alergologii. Zapraszamy w przypadku trądziku, alergii skórnych, grzybicy skóry i paznokci, łuszczycy, łojotokowego zapalenia skóry, nawracających i przewlekłych zmian skórnych, usuwanie kurzajek oraz innych zmian skórnych, jak również ocena znamion..Zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawa-Wola, ul.Jana Kazimierza 64, wejście 2U (dojazd komunikacją miejską do Fortu Wola). Nasz gabinet jest czynny poniedziałek-piątek w dogodnych godzinach. Rejestracja czynna codziennie od 9.00 do 20.00, pod numerem telefonu 885 31 32 33.
http://www.2udermatologia.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ortopeda w Krakowie

Ortopeda w Krakowie
Na opisywanej stronie internetowej dostępna jest lista lekarzy profesjonalistów, którzy mogą nam udzielić niezbędnej pomocy w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Jeśli zwichnąłeś rękę, czy złamałeś nogę w trakcie jazdy na nartach, na stronie sprawdzisz kontakt do ośrodka w jakim wykonuje się wszystkie wymagane zabiegi, aby przywrócić twój organizm do poprawnego stanu. Poza tym lekarze wykonują bardziej skomplikowane zabiegi związane z wrodzonymi, czy wadami kości bądź stawów, wymagającymi fachowego podejścia.
http://www.ortoklinik.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Klinika Wiśniowa

Klinika Wiśniowa
Klinika Wiśniowa to nowoczesne centrum medyczne. Świadczymy pomoc z zakresu urologii, chirurgii, laryngologii, jak również ortopedii. Zabiegi wykonywane są na Narodowy Fundusz Zdrowia, a także prywatnie. W Klinice Wiśniowej pracują najlepsi specjaliści, ponieważ pragniemy zapewnić pacjentom pomoc lekarską na światowym poziomie. Działamy od niemal dwudziestu lat i od tego czasu cały czas się rozwijamy. Uczestniczymy też w rozmaitych programach, mających wspierać profilaktykę. Szczegółowy zakres usług odnajdziecie Państwo na naszej stronie www.
http://www.klinikawisniowa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009