LekarzeMaria Niwińska Stucka Dentysta

Maria Niwińska Stucka Dentysta
Gabinet stomatologiczny Marii Niwińskiej-Stuckiej z Gdyni świadczy profesjonalne usługi stomatologiczne. Wizyta u dentysty nie powinna być powodem strachu – dopilnujemy, aby tak było, jeżeli zechcesz powierzyć nam swój uśmiech. Pracują u nas wykształceni specjaliści, którzy kompleksowo i z empatią zatroszczą się o Twoje zdrowie. Przeszywający ból zęba, krwawienie, problemy z protezą? Udzielimy Ci niezbędnej pomocy. Do każdego potrzebującego pomocy podchodzimy w indywidualny sposób – nie mamy sztywnych cenników, ani nie używamy nieustannie takich samych metod, bo każdy przypadek jest inny. Zapraszamy.
http://dentysta-gdynia.iwebi.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

okulistyczny.com.pl okulista gdańsk

okulistyczny.com.pl okulista gdańsk
Gabinet zabiegowy doktora okulisty Zygmunta Będkowskiego od wielu lat zajmuje się profesjonalną praktyką lekarską. oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku. Specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym.
http://www.okulistyczny.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Psychoterapeuta Family-Med

Psychoterapeuta Family-Med
Zdaj się na pomoc doświadczonych specjalistów i przekonaj się, jak skuteczny może być psychoterapeuta. Lata praktyki pozwalają nam polecić nasze wsparcie, dzięki któremu już wiele osób wprowadziło do swojego życia wiele pozytywnych zmian. Wyjątkowa psychoterapia to nastawienie na dobro pacjenta i dążność do poprawy jego samopoczucia i zdrowia. Krok po kroku pomagamy wyjść osobom, które się do nas zgłaszają z kryzysowych sytuacji. Leczenie to szansa na lepsze życie i samorealizację. Swoich Pacjentów przyjmujemy w Bydgoszczy, Sępólnie Krajeńskim oraz w Solcu Kujawskim.
http://family-med.pl/wspolpraca
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatolog Konin

Stomatolog Konin
CHIRURG STOMATOLOG KONIN 63 245 85 80 - 601 771 406 Konin, ul. Wojska Polskiego 18 Piękne białe i zdrowe zęby to wizytówka każdego z nas, a szeroki wachlarz najnowocześniejszych metod pozwala to zmienić.
http://dentysta-stomatolog.konin.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Badanie psychotechniczne

Badanie psychotechniczne
Badanie psychotechniczne polega na skontrolowaniu predyspozycji psychofizycznych i psychologicznych do możliwości wykonywania określonej pracy. Nasza firma od lat przeprowadza na rynku badanie psychotechniczne, a także badania lekarskie. Obsługujemy kierowców, operatorów dźwigów, pracowników budowlanych, górników, pracujących na wysokości, kierujących pojazdami służbowymi itp. itd. Badanie psychotechniczne w naszej pracowni odbywa się najszybciej jak to tylko możliwe. Korzystamy z certyfikowanych testów i aparatów psychologicznych. Wykonujemy badanie psychologiczne indywidualnie dla każdego klienta.
http://badaniepsychotechniczne.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009