LekarzePsychoterapia małżeńska

Psychoterapia małżeńska
Kłopoty w relacjach z dziećmi, problemy wychowawcze czy stale nasilający się konflikt w małżeństwie to sprawy które dotykają lub mogą dotknąć każdego z nas. Nie można jednak załamywać rąk, nie można nadal żyć z tymi problemami. Na podstawie zdobytej wiedzy, umiejętności oraz praktyki dla każdego z Was można przygotować kompleksowe działania w takich płaszczyznach jak psychoterapia małżeńska, psychoterapia dda czy leczenie uzależnień. Wszystkich serdecznie zapraszam -Ewelina Głowacz.
http://www.psychoterapia-glowacz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Dentysta Bielsko

Dentysta Bielsko
Centrum Medyczne Danea w Wapienicy zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług medycznych. Jesteśmy placówką, w której mogą Państwo skorzystać zarówno z konsultacji lekarskich jak i porad profesorskich. U nas znajdą Państwo wykwalifikowaną kadrę lekarską z zakresu neurologii, stomatologii, hematologii, urologii oraz kardiologii. Nie muszą Państwo szukać lekarzy w różnych placówkach. U nas można wykonać wszystkie badania i zasięgną porady lekarskiej z każdej dziedziny. Zapraszamy na wizytę.
http://danea.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Badania prenatalne

Badania prenatalne
Nasza pracownia USG wyposażona jest w nowoczesny aparat ultrasonograficzny. Wykonujemy: obrazowanie USG 3D i USG 4D, Compound Imaging obrazowanie krzyżowe, anatomiczny M.-mode, doppler tkankowy, kierunkowy doppler mocy, VOCAL i tomograficzną diagnostykę wielowarstwową 3D XI. Biorąc pod uwagę rozwój technik ultrasonograficznych należy rozróżnić kilka trybów obrazowania, a to: prezentacja M - jednowymiarowa, USG 2D, USG 3D, USG 4D. Prezentacja jednowymiarowa to historycznie najstarszy tryb obrazowania USG. Jest to prezentacja jednowymiarowa pokazana w funkcji czasu.
http://revitamed.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ginekolog Warszawa

Ginekolog Warszawa
Gabinet Ginekologiczno - Położniczy w Warszawie, Ginekolog Warszawa (Śródmieście, Centrum, Wola) - przyjmuje ginekolog Dr Bożena Chociełowska. W ofercie: USG - obrazowanie 4D z możliwością nagrania filmu DVD, leczenie niepłodności, laserowe leczenie nadżerek, prowadzenie ciąży, badania cytologiczne, antykoncepcja.
http://www.gabinetginekologiczny.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ośrodek dla osób uzależnionych

Ośrodek dla osób uzależnionych
Fachowe leczenie lekomanii i detoks alkoholowy to jedne z wielu propozycji kliniki dla uzależnionych OAZA. Prowadzone jest leczenie stacjonarne i nie tylko. Robione są badania krwi a także bada się mocz.
http://www.terapie-uzaleznien.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009