KlinikiRehabilitacja domowa Warszawa

Rehabilitacja domowa Warszawa
Jeżeli skręciłeś, zwichnołeś, lub masz jakiś uraz sportowy, gabinet rehabilitacji ortopedycznej REMED serdecznie zaprasza pacjentów do swojego gabinetu, w razie potrzeby mam w ofercie: REHABILITACJA DOMOWA WARSZAWA, dojedziemy do pacjenta jeżeli tylko tego potrzebuje. Rehabilitacja ortopedyczna Warszawa: Remed - Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. użytkowy 37 I piętro obok LUXMEDU
http://www.remed.waw.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Mazurski ośrodek SPA

Mazurski ośrodek SPA
Sprawdzony hotel Spa na Mazurach – Klekotki Sento Spa ma w swojej ofercie m.in. Spa dla grup a także Spa dla mężczyzn. W obiekcie została połączona tradycjajapońskiego Sento z najnowocześniejszą koncepcją Spa. Klekotki Sento Spa Mazury polecają przede wszystkim naturalne zabiegi bazujące na pochodzącej z Japonii tradycji. Ośrodek Spa ma w swojej szerokiej ofercie dogłębnie odprężający masaż Shiatsu. W ogromnym stopniu stymuluje on całą powierzchnię ciała. Zabieg ten odbywa się częstokroć na matach, które nazywane są tatami, położonych na podłodze.
http://www.klekotkisentospa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Horizon- terpaia uzależnień

Horizon- terpaia uzależnień
Nasz profesjonalny ośrodek terapeutyczny to miejsce, w którym osoby uzależnione mogą odzukać kompetentną pomoc. Zajmujemy się leczeniem osób nadużywających alkohol na oraz uzależnienia od narkotyków i leków. Jeżeli Tobie lub komuś Ci bliskiemu potrzebna jest kuracja to wybierz nasz ośrodek. Nie licząc typowego detoksu, oferujemy także psychoterapię, dzięki której pacjent szybciej może poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Pomoc oferowana w ośrodku Horizon jest płatna.
http://www.horizon.info.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Operacje kręgosłupa

Operacje kręgosłupa
Klinika Avicenna to jedna spośród bardziej wspaniałych klinik kręgosłupa w Europie, o międzynarodowej renomie. To miejsce jest związkiem tradycji i nowoczesności, gdzie leczenie kręgosłupa odbywa się w unikatowym komforcie dla pacjentów. Dbamy o to, by nasi pacjenci, którzy cierpią na ból pleców mogli uzyskać godziwe leczenie kręgosłupa. Ból kręgosłupa jest niezmiernie znaczną uciążliwością, z jaką pacjenci mogą zgłaszać się właśnie do nas. To tutaj chirurgia kręgosłupa jest na najwyższym pułapie. Nasza specjalizacja to odkrywcze sposoby, jakich w pozostałych ośrodkach nie ma. W naszej klinice kręgosłupa podejmujemy wyzwanie.
http://klinika-avicenna.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Kursy pnf

Kursy pnf
Mamy zaszczyt powitać was na stronie internetowej Centrum Fizjoedukacji ReMed. Odbywają się u nas zawodowe szkolenia z obrębu fizjoterapii i masażu. Nauczania kierowane są przez znacznie wykwalifikowanych fizjoterapeutów, rehabilitantów a także medyków z dużym doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Proponujemy profesjonalne i specjalistyczne szkolenia na rzecz: medyków,pracowników SPA, masażystów,itp. Nauki przewodzone z wykorzystaniem wysoko wykwalifikowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Ich wspaniałe przygotowanie dydaktycznie poparte jest wieloma certyfikatami, a także wieloletnim doświadczeniem w pracy w oddziałach na terenie całego kraju i za granicą.
http://www.remedkielce.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009