ProfilaktykaFotele z masażem

Fotele z masażem
Fotele z masażem to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących efektywnie i szybko zrekompensować sobie brak ruchu, długie godziny spędzone w pozycji siedzącej, stres i ciągłe napięcie nerwowe. Osoby aktywne fizycznie, sportowcy za pomocą tego urządzenia poprawią elastyczność mięśni oraz ukrwienie organizmu. Wszyscy borykający się z różnorodnymi schorzeniami mięsni, stawów, układu nerwowego czy krwionośnego mogą stosować masaże na fotelach jako uzupełnienie kuracji prowadzonej przez specjalistów.
http://fotele.e-masaz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kosmetyki i suplementy w Anglii

Kosmetyki i suplementy w Anglii
Polska apteka internetowa w Anglii została utworzona z myślą o rodakach mieszkających na emigracji. Doskonale wyposażona, specjalizująca się w sprzedaży przeważnie krajowych produktów, suplementów diety i kosmetyków. Od lat cieszy się uznaniem swoich klientów za wysoką jakość produktów i niskie w porównaniu do brytyjskich odpowiedników ceny.
http://iapteka.co.uk
Pokaż szczegóły wpisu...

Żarówki pełnospektralne Viva Lite

Żarówki pełnospektralne Viva Lite
Naturalne światło jest niezbędne człowiekowi do życia i przetrwania. Od dawna wiadomo, że aby żyć człowiek potrzebuje słońca, tak jak rośliny. Niestety nowoczesny tryb życia sprawia, że większość dnia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, z dala od zdrowego światła słonecznego. Co prawda, są jeszcze okna, ale te przepuszczają tylko niewielkie ilości promieni słonecznych, które wpływają na nasz organizm. W dobie zapotrzebowania na wysokiej jakości oświetlenie, umożliwiliśmy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości lamp pełnospektralnych, które emitują światło zbliżone do światła słonecznego aż w 96%.
http://zarowkowo.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

JUVITAL - gabinet kosmetyczny

JUVITAL - gabinet kosmetyczny
Gabinet Medycyny Naturalnej i Kosmetologii - Juvital wykonuje zabiegi oczyszczania organizmu, REIKI, masaże lecznicze i relaksacyjne, testy na nietolerancję pokarmową oraz zabiegi kosmetyczne. Prowadzimy pomiary obciążeń toksycznych organizmu za pomocą aparatu Salvia oraz przeprowadzamy testy na nietolerancję pokarmową FOOD DETECTIVE. Prowadzimy zabiegi głębokiego oczyszczania organizmu za pomocą systemu BODY DETOX oraz za pomocą preparatów JOALIS. W naszym gabinecie prowadzimy szeroką gamę profesjonalnych masaży, między innymi: drenaż limfatyczny, masaż hawajski LOMI LOMI NUI, masaż kalifornijski gorącą czekoladą,, masaż relaksacyjny, refleksologię stóp, masaż tajski i inne.
http://juvital.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Antykoncepcja po stosunku

Antykoncepcja po stosunku
Zapraszamy na stronę, na której dowiesz się jak w sposób legalny zapobiec niechcianej ciąży, oraz dowiesz się wiele ciekawych informacji odnośnie zdrowia, zarówno swojego jak i Twoich bliskich. Zapraszamy w szczególności osoby młode gdyż dzięki waszym głosom możemy dojść do zdania. Możecie komentować wpisy na naszej stronie oraz zapoznać się z najbliższym lekarzem specjalistom w waszym regionem.
http://www.wpadka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009