Profilaktykazepter kielce, zepter w kielcach,

zepter kielce, zepter w kielcach,
Autoryzowany przedstawiciel firmy Zepter w Kielcach. Sprzedaż asortymentu firmy Zepter: Bioptron, Filtrów, Naczyń, Kosmetyków. Zapraszamy do bezpłatnego testowania naszych produktów oraz na 5 bezpłatnych zabiegów lampą leczniczą Bioptron. Zapisy na testowanie i rejestracja na bezpłatne zabiegi: tel. : 536970947.
http://zepterkielce.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Fundacja Droga

Fundacja Droga
Fundacja Droga. Zajmujemy się pomocą w walce z różnymi rodzajami uzależnień. Istniejemy już od kilku lat i w tym czasie pomogliśmy wielu osobom poradzić sobie z kwestiami uzależnienia własnego lub kogoś z rodziny; stanami kryzysowymi i przewlekłym stresem występującym u osób nieuzależnionych, dotkniętych życiowymi tragediami; problemami emocjonalnymi ofiar i sprawców przemocy. Z każdym rokiem rozwijamy wachlarz naszej pomocy dla osób w trudnych sytuacjach życiowych o różnej etiologii. Zapraszamy do naszych oddziałów w Dąbrowie Górniczej oraz w Bielsku Białej. Świadczymy usługi zarówno na kasę chorych jak i prywatnie.
http://fundacjadroga.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

nazdrowieproblemy.pl

nazdrowieproblemy.pl
nazdrowieproblemy - portal infromacyjny powstały z myślą o pomocy osobom uzależnionym oraz współuzależnionym w walce z różnego rodzaju nałogami: od substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki psychotropowe, uspakajające, nasenne i inne), oraz uzależnień od czynności. Strona zawiera także archiwalne wydania czasopisma "Na Zdrowie" - czasopisma zajmującego się tematem zdrowego stylu życia - bez nałogów. Strona jest wspierana przez Fundację Droga z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.
http://nazdrowieproblemy.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domki Letniskowe Korona,Pogorzelica

Domki Letniskowe Korona,Pogorzelica
Domki letniskowe o bardzo wysokim standardzie. Ośrodek oferuje państwu noclegi w domkach z dala od ulicznego hałasu. Na terenie darmowy parking tuż przy domku a także akceptacja małych zwierząt domowych bez opłat. Jest to niewątpliwie duże udogodnienie dla szukających noclegu wczasowiczów. Ośrodek Korona może pomieścić ponad 40 osób w 6 dwupokojowych drewnianych domkach letniskowych. Każdy z nich posiada dwa zupełnie osobne wejścia oraz jest wyposażony w aneks kuchenny i niezbędne naczynia kuchenne, WC, prysznic, sanitariaty, lodówkę, media, sprzęt plażowy oraz meble tarasowe. W pobliżu znajduje się wiele atrakcji turystycznych wartych odwiedzenia.
http://www.domkikorona.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Masaż relaksacyjny Vita Warszawa

Masaż relaksacyjny Vita Warszawa
Zapraszamy do skorzystania z oferty profesjonalnego masażu relaksacyjnego z dojazdem do domu na terenie Warszawy i okolic. Wizyty odbywają się 7 dni w tygodniu od 7 do 22, po wcześniejszej rezerwacji terminu. Dodatkowo w ofercie znajduje się także masaż wyszczuplający, sportowy i zdrowotny. Więcej informacji o formach masażu, wskazaniach do konkretnych form masażu i dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej Vitamasaż.
http://vitamasaz.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009