Gabinety stomatologiczneStomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca
Twoje dziecko udaje się po raz pierwszy do dentysty? Chcesz aby ta wizyta przebiegła sprawnie i szybko? Przyjdź z pociechą do naszego gabinetu stomatologicznego w Olsztynie. Od wielu lat specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej. Nasi doświadczeni lekarze nie pozwolą aby dziecko odczuło jakikolwiek lęk czy ból. Sprawią ich owa wizyta będzie przyjemna i bezbolesna, a dziecko będzie chętnie powracać na rutynowe wizyty kontrolne.
http://www.avidental.pl/stomatologia_dziecieca.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatologia Łódź

Stomatologia Łódź
Profesjonalny i doświadczony stomatolog zaprasza do odwiedzenia gabinetu w Łodzi i skorzystania z najlepszych usług w mieście. Świadczymy usługi z zakresu leczenia ubytków, protetyki i chirurgii szczękowej oraz stomatologii estetycznej. Oferujemy doskonale wyposażony gabinet, nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie. Serdecznie zapraszamy
http://acryl.com.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatolog Pawłowice

Stomatolog Pawłowice
Pilnie potrzebujesz dobrego stomatologa, który pomoże Ci znowu cieszyć się pięknym uśmiechem? Polecamy Grupową Praktykę Stomatologiczną Orto-dent. Oferuje możliwość kompleksowego leczenia stomatologicznego na pierwszej wizycie po wcześniejszej bezpłatnej konsultacji na której lekarz dentysta przeprowadza badanie pacjenta, planuje leczenie oraz przedstawia kosztorys leczenia. Jeśli szukasz sprawdzonego dentysty w Żorach zapraszamy.
http://www.swdent.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Protezy elastyczne

Protezy elastyczne
Szukasz Pracowni protetycznej w Żorach, która wykona specjalnie dla Ciebie korony cyrkonowe? Laboratorium Protetyki Dentystycznej „Skrok-Wolskjest prężnie rozwijającą się firmą ukierunkowaną na wprowadzanie nowoczesnych usług związanych z innowacyjną protetyką stomatologiczną. Ścisła współpraca z zapleczem naukowym, klinicznym i lekarskim umożliwiła nam wdrożenie najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych. W Laboratorium Skrok-Wolski stosujemy najnowsze urządzenia laboratoryjne. Zapraszamy
http://swlab.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań
Dokładną obsługę zapewnia Orident Gabinet Stomatologiczny Poznań. Wprowadzając tu indywidualną kartę klienta, można zdać się na gamę promocji, chociażby tanie wybielanie zębów. Poznań słynie ze znakomitych usług dentystycznych – w samym gabinecie Orident realizują usługi doceniani specjaliści, w tym protetyk, ortodonta. Poznań ul. Ługańska 5 – gorąco polecamy do wizyty w świetnie zaopatrzonym pokoju przyjęć. Klienci są mile widziani pon-pt w godz. 8-20. Na witrynie znajdują się podstawowe wytyczne jak działać w nagłych wypadkach.
http://www.orident.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009