ChorobyAparaty słuchowe

Aparaty słuchowe
Ośrodek Obsługi Osób Źle Słyszących jakim jest Acustica w ofercie pod nazwą Bernafon ceny oferuje nowoczesne cyfrowe aparaty słuchowe firmy Bernafon na terenie całej Polski. Aparat słuchowy jest odpowiednio dobierany dla występującego u pacjenta ubytku słuchu. W ofercie znajdują się najnowsze aparaty słuchowe znanego na całym świecie szwajcarskiego producenta.
http://www.acustica.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Kinesiology

Kinesiology
Obecnie mamy coraz mniej czasu, a równolegle nasze aspiracje są coraz większe. To determinanta kultury, która “oczekuje” od żyjących w aglomeracjach bardzo dobrej kondycji intelektualnej oraz fizycznej. Lepsze sklepy internetowe np: Rehazakupy umilają nam kupowanie artykułów, które są nieocenione podczas odniesionej kontuzji - zestaw do rehabilitacji. Produkty które są obecne w katalogu sklepu online są wybierane spośród setek innych, aby konsument miał sposobność nabyć artykuły 1. klasy. Sumy za te artykuły są niesamowicie niskie - często najniższe w puli dostępnej w polskim internecie.
http://rehazakupy.pl/c/1/kinesiology-taping.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Rak płuc

Rak płuc
Strona Zdronet to prawdziwa kopalnia wiedzy medycznej. Jest tam mnóstwo artykułów, które są tworzone przez fachowców - zazwyczaj specjalizujących się lekarzy. Jednakowoż owe artykuły nie są kierowane tylko dla profesjonalistów, wręcz przeciwnie. Bardzo często dzieje się tak, że kierowane są one do laików i osób, które zaczynają uczyć się zasad “działania ludzkiego ciała. Właśnie dlatego Zdronet to nieocenione źródło informacji - a co najważniejsze takiej informacji, która bez żadnego problemu mogłaby zostać zrozumiana przez wszystkich spragnionych wiedzy.
http://www.zdronet.pl/onkologia,20,specjalizacja.html
Pokaż szczegóły wpisu...

Bezoperacyjne leczenie żylaków

Bezoperacyjne leczenie żylaków
Dla wszystkich zatroskanych o zdrowe i piękne nogi program pod nazwą Bezoperacyjne leczenie żylaków poleca usługi medyczne Poradni Flebologicznej z Gdańska. Program uświadamia także pacjentom, że współczesna medycyna posiada metody leczenia i usuwania żylaków o wiele skuteczniejsze niż leki doustne i maści stosowane do tej pory. Przychodnia poleca między innymi specjalistyczne konsultacje dla pacjentów, bezoperacyjne leczenie żylaków i usuwanie żylaków na terenie ośrodka.
http://poradnia-flebologiczna.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Gabinet okulistyczny N&M - Łódź

Gabinet okulistyczny N&M - Łódź
Jest to strona informacyjna gabinetu okulistycznego N&M. Dzięki najnowszej aparaturze i możliwości wykonania takich badań jak SSOCT (swept source OCT),SOCT,SOCT jaskrowe,HRT,pole widzenia,biometria, gabinet oferuje pacjentom przeprowadzenie szerokiej diagnostyki takich chorób okulistycznych jak jaskra, zaćma, odwarswienie siatkówki, otwór w plamce,błona nasiatkówkowa, AMD,zator. Na stronie internetowej dostępne są również informacje dotyczące metod leczenia zachowawczego oraz operacyjnego (witrektomia, fakoemulsyfikacja, opasanie gałki ocznej, zabiegi przeciwjaskrowe,operacje powiek) wyżej wymienionych chorób. W zakładce aktualności pacjenci odnajdą informacje dotyczące udziału lekarzy pracujących w gabinecie w zjazdach naukowych.
http://gabinetokulistyczny-lodz.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009