ChorobySklep Dla Alergika

Sklep Dla Alergika
Internetowy sklep dla alergika "alergia.med.pl" to oferta asortymentowa skupiająca w jednym miejscu szeroki wybór produktów skierowanych do ludzi dotkniętych problemem alergii. Dzięki różnorodności oraz dostępności wielu artykułów, klientem sklepu może być każda osoba (nie koniecznie alergik) poszukująca zdrowych i bezpiecznych produktów dla siebie i swoich bliskich. W ofercie m.in. pokrowce antyroztoczowe, pościel antyalergiczna, kosmetyki dla skóry wrażliwej , odzież lecznicza, AGD (filtry, odkurzacze, nawilżacze i oczyszczacze), ekologiczne środki czystości, asortyment dla malucha i wiele wiele innych... Zapraszamy na zakupy
http://alergia.med.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Odkwaszenie organizmu

Odkwaszenie organizmu
Odpowiednie odżywianie to sposób na zdrowy organizm. Często jednak mając złe przyzwyczajenia pijemy dużo kawy, jemy sporo mięsa wieprzowego i słodyczy. Nasza dieta jest bardzo uboga w warzywa i owoce. Warto w końcu to zmienić, aby być zdrowym i nie obciążać stawów czy żołądka. Wtedy też będziemy mieli zdrową cerę i lepsze samopoczucie.
http://zakwaszenieorganizmublog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Centrum Wózków Inwalidzkich

Centrum Wózków Inwalidzkich
Centrum Wózków Inwalidzkich to wykwalifikowani specjaliści w zakresie doboru sprzętu medycznego. Inicjatywa funkcjonuje od 2014r. i od tego czasu zdążyła znacznie się rozwinąć, aby móc jeszcze lepiej przewidzieć potrzeby klientów. W asortymencie sklepu Centrum Wózków Inwalidzkich można odszukać na przykład: klasyczne wózki aluminiowe, wózki na napęd elektryczny, jak i akcesoria, pozwalające na kompleksową naprawę sprzętu. Oferujemy produkty firm, takich jak: Jenx, Meyra Ortopedia, czy Townsend. Zapraszamy na naszą stronę internetową po szczegóły oferty. Bezustannie jesteśmy do dyspozycji każdego z klientów.
http://centrumwozkow.eu
Pokaż szczegóły wpisu...

Klinika leczenia uzależnień

Klinika leczenia uzależnień
Detox Fenix to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, jest najstarszym i nadłużej działającym ośrodkiem tego typu w Polsce. Mieści się on niedaleko Warszawy w Ożarowie Mazowieckim, w cichym i dyskretnym miejscu. Wykwalifikowani specjaliści zajmują się leczeniem osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy. Ośrodek oferuje możliwość leczenia stacjonarnego i ambulatoryjnego. Pacjentami mogą być osoby w każdym wieku. Placówka oferuje swoim pacjentom zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i jednoosobowych. W trosce o ich bezpieczeństwo i komfort zapewnia pełną dyskrecję leczenia. Gwarantuje dojazd do pacjenta na terenie całej Polski.Detox Fenix spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Zdrowia.
http://detoksfenix.pl/
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009