ChorobyNadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze
Poszukujesz informacji co to jest nadciśnienie tętnicze? Jest to problem zdrowotny w którym serce pracuje z większym mocą niż jest to konieczne. Jest to choroba układu krążenia i społeczeństwo nią dotknięte posiadają ciągle lub tylko przez jakiś czas zwiększone ciśnienie. Na stronach tutaj wyszukasz tutaj rady na temat nadciśnienia tętniczego plus jak sobie z nim radzić, jakie są oznaki, różne materiały związane z chorobą nadciśnieniową. Kluczowym założeniem serwisu jest hasło: nadciśnienie tętnicze bez tajemnic.
http://nadcisnienie-tetnicze.domporad.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Ośrodek leczenia uzależnień

Ośrodek leczenia uzależnień
Głównym obszarem naszej działalności jest leczenie odwykowe. Wybierając Ośrodek OAZA, należy się nastawić na odtrucie alkoholowe (mamy pieczę nad jego właściwym przebiegiem). Terapia alkoholowa dzieli się też na psychoterapię indywidualną i grupową. Implementujemy wydajne programy dla walczących z nałogiem oraz radzimy, jak zwalczać współuzależnienie i ulepszać patologiczne relacje.
http://www.klinika-oaza.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe
Audio-Med w Warszawie oferujemy bezpłatne badanie słuchu, największy w Warszawie dobór wysokiej jakości aparatów słuchowych - aparaty słuchowe i sprzęt medyczny najlepszych firm m. in. Siemens, Bernafon, Oticon, Phonak, generatory szumów, wzmacniacze słuchu. Leczymy choroby słuchu i niedosłuch od 1997 roku. Refundacja kosztów - umowa z Narodowym Funduszem. Do dyspozycji pacjentów mamy 7 gabinetów rozmieszczonych w dogodnych miejscach w Warszawie - Praga, Śródmieście, Bródno, Żoliborz, Służew, Ochota, Mokotów. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie oraz najwyższa jakość usług i sprzętu. Serdecznie zapraszamy - www.audiomed.com.pl.
http://www.audiomed.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Prosolution leki

Prosolution leki
Pro Solution – Praktyczne informacje o produktach medycznych. Definicja pojęć z dziedziny medycyny i przepisy prawne dotyczące medycyny i farmakologii. Klasyfikacja lekarstw i produktów medycyny naturalnej oraz przykłady nazewnictwa.
http://www.orderprosolution.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Dobre zioła - blog o zielarstwie

Dobre zioła - blog o zielarstwie
Jeśli chcesz rozszerzyć własną erudycję na tematy związane z dzisiejszym ziołolecznictwem, zapraszam cię do zapoznania się z moim blogiem. Odszukasz w tym miejscu wiadomości na takie tematy jak jak rośliny lecznicze na dolegliwości układu pokarmowego. Dzięki informacjom które wyczytasz na blogu o ziołach będziesz wiedział jak samodzielnie zbierać rośliny lecznicze, oraz to jak je stosować. Dużą uwagę poświęcamy kwestii zdrowego odżywiania oraz kosmetykom. Ziołowe kosmetyki pomagają w pielęgnacji skóry o wiele lepiej niż sztuczne. Jeśli chodzi o tematu ziół, za ich pomocą można wyleczyć bardzo wiele dolegliwości, jednak przed zastosowaniem informacji które przeczytasz na stronie, skonsultuj się z medykiem lub aptekarzem.
http://dobreziola.blogspot.com
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009