EkologiaAnglojęzyczne montessori Ursynów

Anglojęzyczne montessori Ursynów
Według Marii Montessori, twórczyni znanej na całym świecie metody kształcenia dzieci, należy pozwolić rozwinąć się twórczej energii i wyzwolić kreatywność dziecka. Każde dziecko jest inne, każde chłonie i przyswaja otaczający go świat w indywidualny dla siebie sposób i we właściwym dla swoich możliwości tempie. Zapraszamy do I love montessori, przedszkola, które zapewni Twojemu dziecku właściwy start. Duże jasne sale, nowoczesny budynek, słoneczny ogród, ekologiczne posiłki, język angielski non stop, praca z dziećmi metodą montessori, wspaniała kadra nauczycielska, ciekawe i uwielbiane przez dzieci zajęcia, m.in. capoeira z mestre Ricardo Marquezem i język chiński z Ma Din, a ponadto program opracowywany dla każdego dziecka.
http://www.ilovemontessori.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

eko sklep -zielonysklep.com

eko sklep -zielonysklep.com
Zielonysklep.com to internetowy sklep ekologiczny ze zdrową żywnością i kosmetykami w Krakowie. Oferujemy naturalne kosmetyki, produkty ajurwedyjskie, produkty znanej indyjskiej marki marki Dabur, zioła , najwyższej jakości suplementy diety. Naszym atutem są wegańskie kosmetyki bez chemii które w składzie mają tylko i wyłącznie składniki roślinne . Kosmetyki dla wegan sprowadzamy między innymi z Indii. Zamówienia możesz odebrać w pierwszym takim miejscu w Krakowie - Dajwór 20 green cafe. Jest to stacjonarny sklep z naturalnymi produktami, w tym produktami ajurwedyjskimi , który mieści się w samym sercu krakowskiego Kazimierza.Zamówienia można skladać osobiście jak i drogą internetową.
http://www.zielonysklep.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Zakwaszenie organizmu

Zakwaszenie organizmu
Wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego jak wiele popełnia błędów w odżywianiu. W konsekwencji doprowadzamy do zatrucia organizmu, jedząc nisko wartościowe posiłki, pijąc dużo kawy i jedząc sporo słodyczy. Ogólna apatia, bóle kręgosłupa, częste migreny to tylko nieliczne z objawów zakwaszenia organizmu.
http://zdrowyorganizmblog.wordpress.com
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009