WeterynariaWeterynarz Warszawa

Weterynarz Warszawa
Przychodnia weterynaryjna Tomvet dla wszystkich miłośników zwierząt domowych z Warszawy i okolicznych gmin i miast to gwarancja najwyższej jakości usług i profesjonalizmu popartego wieloletnim doświadczeniem, a także fachową wiedzą. Polecamy usługi weterynaryjne dla każdego szczęśliwego posiadacza pieska, kota, chomika i innych zwierząt domowych. Jeśli tylko coś niepokoi Cię w Twoim zwierzaku - zapraszamy na wizytę - na pewno wyleczymy i pomożemy wrócić do zdrowia Twojemu pupilowi.
http://www.tomvet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Weterynarz Jelenia Góra

Weterynarz Jelenia Góra
Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka mieści się przy ul. Wiosennej 18. Lecznica dla zwierząt Jelenia Góra zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz innych małych zwierząt jak chomiki, króliki, świnki morskie i tym podobne. Weterynarz Jelenia Góra podejmuje się leczenia zachowawczego, chirurgicznego oraz diagnostyki i profilaktyki chorób. Weterynaria Jelenia Góra wykonuje wszystkie niezbędne badania specjalistyczne jak USG, RTG czy badania laboratoryjne.
http://www.pozniak-wet.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Wetmedic.tekcities.com

Wetmedic.tekcities.com
Profesjonalna klinika weterynaryjna, w której czekają na Was i Wasze zwierzaki sami specjaliści. Oferta tego miejsca jest szeroka, a doświadczenie pracowników ogromne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i szukacie miejsca, w którym kocha się zwierzęta - zapraszamy na stronę!
http://wetmedic.tekcities.com/
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009