Deratyzacjawww.inso-tech.com.pl

www.inso-tech.com.pl
INSO-TECH to firma która zajmuje się zwalczaniem szkodników. Posiadamy wieloletnie doświadczone, podparte certyfikatami. Zwalczami szkodniki sanitarne i magazynowe. Ściśle przestrzegamy zasad zabezpieczeń HACCP, GHP oraz GMP. Teren naszych prac to cała Wielkopolska. Zajmujemy się wykonywaniem takich prac jak: dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja i gazowanie zboża. Możemy zapezpieczyć przed szkodnikami magazyny a także obiekty przemysłu farmaceutycznego czy spożywczego.
http://www.inso-tech.com.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.amat.poznan.pl

www.amat.poznan.pl
Nie masz już ochoty na walkę z owadami? Wykonamy to za Ciebie! Firma AMAT świadczy usługi deratyzacji, zwalczania owadów, oraz usuwaniem gniazd szerszeni. Ponadto zajmujemy się tworzeniem dokumentacji HACCP. Poza tym masz pewność, że z naszymi usługami dbasz o swoje miejsce pracy. Działamy na terenie Poznania i okolic. Jeśli jesteś zaciekawiony naszymi usługami, to bardzo gorąco namawiamy Państwa do kontaktu za pomocą numeru telefonu umieszczonego na naszej stronie: www.amat.poznan.pl. Nasze biuro mieści się w Poznaniu na ul. Grotkowskiej 13B
http://www.amat.poznan.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

www.csdd.pl

www.csdd.pl
DECENTRUM to centrum szkoleniowo doradcze. Profilem działalności DECENTRUM jest doradztwo bhp, dbanie o higienę pracy, ochrona przeciwpożarowa oraz bezpieczeństwo żywności. Ponadto trudni się organizacją szkoleń bhp dla doświadczonych i nowo zatrudnionych pracowników. Motto działalności brzmi: „Jakość, Bezpieczeństwo, Sukces”. Dlatego rożnego rodzaju czynności, są sprecyzowane, aby oferować usługi najwyższej jakości.
http://www.csdd.pl
Pokaż szczegóły wpisu...
Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009