BudownictwoKoparka Kraków

Koparka Kraków
Zakres usług naszej firmy to roboty ziemne w Krakowie i okolicach takie jak wykopy pod fundamenty, wykopy pod ogrodzenia, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne, elektryczne, gazowe, wykopy pod baseny, szamba, oczyszczalnie biologiczne, równanie, niwelowanie, plantowanie terenu, inne roboty ziemne związane z przygotowaniem terenu pod zabudowękorytowanie pod drogi i kostkę brukowązasypywanie fundamentów.
http://www.koparka-marka.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Podłoga lakierowana Warszawa

Podłoga lakierowana Warszawa
Z reguły remont parkietu wykonujemy po kilkunastu latach od jego ułożenia, dlatego warto podejść do tej pracy bardzo racjonalnie. Podłogi są elementem dekoracyjnym i zaznaczyć ich znaczenie w pomieszczeniu. Teraz, gdy wybór gatunków drewna na podłogę jest bardzo duży możemy dobrać taki, który najbardziej pasuje do aranżacji wnętrza i parametrów posadzki. Bo tylko właściwe dopasowanie rodzaju podłogi i metody jej wykończenia da nam jej wyjątkowy wygląd i kształt.
http://budomaxparkiety.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Stylowe Kominki

Stylowe Kominki
Stylowe Kominki Otmuchów - Nysa (woj. opolskie i dolnośląskie). W ofercie naszej firmy znajdą Państwo kominki marmurowe, kominki nowoczesne, kominki rustykalne, kominki portalowe, kominki ręcznie rzeźbione, a także obudowy kominkowe, ogrzewanie kominkowe i montaż kominków. Serdecznie zapraszamy - kominki opolskie, kominki dolnośląskie, kominki Nysa, kominki Opole, kominki Wrocław.
http://www.stylowekominki.com
Pokaż szczegóły wpisu...

Kominki

Kominki
Firma KODO kozłowski & domiński jest licencjonowanym przedstawicielem brytyjskiej firmy Chesney’s - projektanta i producenta ekskluzywnych kominków. Od ponad 20 lat proponuje dekoracyjne kominki marmurowe bądź nowoczesne kominki z kamienia. KODO kozłowski & domiński realizuje fachowy montaż oraz usługi serwisowe. Projekty kominków realizowanych przez KODO uwzględniają wielorakiego rodzaju gusta jak i potrzeby. Propozycja zawiera zarazem wymienione kominki portalowe, jak i kominki tradycyjne. Jeśli wymaga tego dane pomieszczenie, kupić tam da się kominki narożne jak i kominki kozy – na drewno jak i na gaz.
http://www.ekskluzywnekominki.pl
Pokaż szczegóły wpisu...

Domy Blisko Poznania

Domy Blisko Poznania
Sprzedaż mieszkań i domów pod Poznaniem. Nowe zamknięte osiedle sześciu dwumieszkaniowych domów w Dąbrowie w gminie Dopiewo blisko Poznania. Osiedle jest znakomicie przystosowane zarówno do zamieszkania, jak i ustanowienia siedziby firmy. Znajduje się ono w Dąbrowie, leżącej w zachodnim pasie Poznania, co - oprócz szybkiego i wygodnego połączenia komunikacyjnego ze stolicą Wielkopolski - gwarantuje także ciszę oraz spokój. Mieszkania i domy blisko Poznania – zapraszamy.
http://www.osiedle-dabrowa.pl
Pokaż szczegóły wpisu...


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej>


Profesjonalne systemy informatyczne UrbiSoft 2009